Kilka słów o mnieDziewczyna ukrywająca się na Bloggerze pod nazwą Lex May. W życiu prywatnym dziewiętnastolatka o imieniu Marta. Skończyła trzecią klasę liceum na profilu humanistycznym. Wykonuje zwiastuny, była oceniającą na Werdykcie Wilka, pisze własne opowiadania oraz uczy się tworzyć szablony.


Najbardziej na świecie kocha muzykę, bez której nie wyobraża sobie życia, ponieważ jest jej powietrzem. Słucha bardzo dużo muzyki i trudno jest wybrać jej swoje ulubione utwory, gdyż wszystkie uważa za równie dobre.Ogląda również sporo filmów. W dzieciństwie uwielbiała horrory. Do tej pory się to nie zmieniło, lecz w porównaniu z tamtymi czasami ogląda ich niewiele. Głównie powtórki starych i ulubionych filmów z tego gatunku, ale nowe i ciekawe też chętnie obejrzy. Z wiekiem jakoś zaczęła oglądać większą ilość filmów z gatunków: science fiction, thriller. Jakoś do tej pory nie może przekonać się do nudzących ją romansów, filmów historycznych i obyczajowych. Lubi jak coś się dzieje, a emocji dostarczają jej właśnie filmy z gatunków wymienionych dwa zdania wcześniej.
Lubi wspólne wyjścia z przyjaciółkami, wyjazdy z rodziną oraz czytanie blogów. Tworzenie własnych prac (zwiastunów, szablonów, opowiadań) daje jej niezwykłą radość. Nie zawsze ma siły, chęci i wenę na wykonanie pracy. Nic nie robi na siłę, jednak nie odpuści sobie robienia czegoś, co lubi. Z czasem, gdy ma więcej czasu, to i wena powraca.
Ogółem jest osobą wesołą, miłą i przyjacielską. Posiada również swoją cierpliwość, lecz do czasu, gdy zostanie wyprowadzona z równowagi. Niekiedy wystarczy jedno słowo, a czasem da radę wytrzymać bez rozzłoszczenia się. To zależy od spraw jakie się poruszy. Na świecie jest wiele rzeczy, których nienawidzi, ale też sporo, które lubi. Nie będzie się na ten temat nadmiernie rozpisywać.
W szkole najbardziej nienawidzi matematyki, fizyki, chemii, WF-u i angielskiego. Pozostałe przedmioty nie są kłopotliwe. Skończyła właśnie liceum ogólnokształcące i planuje iść na studia.
Cóż więcej będzie opisywać? To wszystko, co powinniście o niej wiedzieć :)

Brak komentarzy: